Status: nieznany
L:
H:
Jeżeli jesteś naszym klientem. Zaloguj się.

Internet

Prowadzimy sprzedaż szerokopasmowego Internetu na terenie Siedlec. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Umowy zawierane na czas nieokreślony. Bardzo krótkie czasy odpowiedzi serwerów (co przekłada się na komfort przeglądania witryn). Szkielet sieci zbudowany w oparciu o łącza symetryczne co zapewnia nie tylko ściąganie na zadanym poziomie, ale również i WYSYŁANIE.

Serwis komputerowy

Serwisujemy komputery. Jeżeli Twój sprzęt nie działa my go zdiagnozujemy, wycenimy i naprawimy Twój komputer. Zajmujemy się zarówno problemami typowo sprzętowymi jak i przeinstalowywaniem systemów operacyjnych (Windows, Linux, UNIX, Mac OS X), wgrywaniem oprogramowania.

Monitoring

Całkowity monitoring obiektu od czujników otwieranych drzwi, poprzez czujniki ruchu, a na kamerach kończąc. Wszystko dostępne ze zwykłego komputera, jak również dostęp zdalny z dowolnej lokalizacji (np. podgląd obrazu z kamer w sklepie, w domu właściciela)

Internet - biznes

Oferta biznesowa jest przygotowywana indywidualnie i jest dostosowywana za każdym razem do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie dobierane prędkości ściągania i wysyłania, zewnętrzne adresy IP pod serwery, jeszcze bardziej obniżone opóźnienia, telefonia VOIP, priorytezacja ruchu.

Kolokacja

Jeżeli potrzebujesz uruchomić serwer, który ma pracować 24h/d, a nie masz infrastruktury pod to (zasilanie awaryjne, klimatyzowane pomieszczenia) lub po prostu nie chcesz mieć hałasującego urządzenia w domu, możesz umieścić taki serwer w naszej serwerowni gdzie zapewnimy mu bezpośredni dostęp do szkieletu sieci.

Hosting

Posiadamy potężny serwer na którym świadczymy usługę hostingu stron www w oparciu o Apache, PHP i bazy danych MySQL. Dostęp poprzez FTP.Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional