Status: nieznany
L:
H:
Jeżeli jesteś naszym klientem. Zaloguj się.
Co nas wyróżnia

Sprawdzony sprzęt

Nasi technicy zamontują jedne z najwydajniejszych anten klienckich amerykańskiej firmy UBIQUITI©. Ludziom z branży Internetowej nie trzeba ich przedstawiać. W przeciągu paru lat urządzenia tej firmy podbiły polski rynek. Jedne z najpopularniejszych urządzeń do połączeń z Internetem. Nowoczesne wzornictwo. Małe wymiary. Rewelacyjny pomysł na połączenie anteny z routerem - jedno urządzenie wystarczy by cieszyć się Internetem.

Innowacyjność

Wprowadziliśmy Wirtualne Biuro Obsługi Klienta. Teraz nie wychodząc z domu klient może sprawdzić do kiedy opłacone ma usługi. Kwotę jaką ma wpłacić i rachunek gdzie ją wpłacić.

Stacja bazowa

Główny punkt dostępowy dla klientów mieści się w siedzibie firmy. Oparty jest o najpotężniejsze anteny dostępne na rynku do tych celów. Oczywiście firmy UBIQUITI©. Stacja bazowa może obsłużyć w jednym czasie do 360 klientów w standardzie ElNetu oraz dodatkowo do 100 klientów chcących korzystać z mniej wydajnych rozwiązań stosowanych u innych dostawców.

Otwartość i elastyczność

Nie ograniczamy się tylko do swojego zamkniętego standardu budowania sieci. Jeżeli klient posiada inną antenę, której używał u poprzedniego dostawcy Internetu, również i jego podłączymy. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z ograniczeń gorszej jakości sprzętu m.in. nie osiągalne prędkości transferów w rozwiązaniach konkurencji.

Jakość połączenia

To nie prawda iż sieć bezprzewodowa jest gorsza od sieci kablowej. To co oferują dzisiejsi dostawcy Internetu po kablu jest bardzo łatwo osiągalne przez sieć ElNet. Wychodzimy nawet dalej, zapewniamy połączenie dużo bardziej stabilne i szybsze niż operatorzy kablowi. Prędkości zarówno downloadu jak i uploadu są dużo szybsze, a opóźnienia dużo mniejsze.

Firma lokalna

Jesteśmy lokalnym dostawcą Internetu, a za tym idą pewne plusy. Nie jesteśmy molochem korporacyjnym, z którym nie można się dogadać, a w którym klient jest tylko odsyłany z okienka do okienka. Jesteśmy na miejscu i klient zawsze może przyjść do nas by się poradzić. TAK doradzamy z myślą o kliencie, nigdy nie narzucamy kupna sprzętu od nas my nakierujemy, klient kupi gdzie chce. Nawet anteny, które instalujemy może klient kupić sam w popularnym serwisie aukcyjnym czy w każdym innym sklepie.

Tanio

Cennik został skrupulatnie opracowany tak by wyrównoważyć niską cenę z jakością usługi. Nie zamierzamy stać się najtańszym operatorem w regionie. My staramy się być najlepszym, a to coś więcej niż tylko kwota miesięcznego abonamentu, to również niezawodność, stały silny sygnał połącznia anten, nieprzerwany dostęp do Internetu, brak spadku transferów w zależności od pory dnia, szybkość wysyłania plików (zdjęć, załączników w emailach) i dużo dużo więcej.

Komfort

Czasy gdy Internet był luksusem już dawno są za nami. Teraz ma go prawie już każdy. Nie staramy się więc dostarczyć samego Internetu do domu klienta, dostarczamy kompleksową usługę opieki nad sprzętem komputerowym klienta.

...tak właśnie wygląda Internet u nas


Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional